Obaja hlavní dodávatelia školského a predškolského nábytku, DINATVAR, sa vo svojej produkcii venujú aj zariadeniu šatní.

Nábytok do predškolských prevádzok musí byť nielen funkčný, ale aj atraktívny, aby uľahčoval deťom lúčenie a spríjemňoval každé ráno. Ideálne sú šatňové bloky s farebnými dvierkami a bukovou konštrukciou. Malým deťom sú prispôsobené nielen farebne, ale aj rozmerovo. Vybrať si môžete prevedenie so spodnou skrinkou, bez lavičky, s lavičkou či mini vešiakmi. Dostupné sú i najmenším prispôsobené lavičky na prezúvanie s poličkou na topánky. Šatňové priestory možno oživiť aj praktickými textilnými nástenkami.

 


Šatne základných škôl tiež prechádzajú postupnou renováciou. Pre tzv. klietkové šatne máme v ponuke niekoľko typov lavičiek vo viacerých veľkostiach a farebných prevedeniach kovovej konštrukcie. Lavičky všetkých cenových kategórií, farebných a konštrukčných prevedení nájdete tu.


V ponuke spoločnosti Maquita, s.r.o. nájdete aj kvalitné dvojdielne a trojdielne šatňové skrine v dvoch dostupných výškach.

Kvalitné Pri kúpe nábytku firiem DINA a TVAR zákazníkom garantujeme maximálnu spokojnosť.


 Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu