Plánovanie a organizácia práce patrí ku každej cieľovo orientovanej skupine ľudí. Plánovanie zvyšuje produktivitu práce. Vďaka jasnému plánu si členovia skupiny vedia efektívne rozdeliť prácu či určiť prioritné úkony. Na tento účel sa vyrábajú plánovacie a rozvrhové tabule. V internetovom obchode www.zakladnaskola.eu ich nájdete niekoľko druhov.

Týždenná plánovacia tabuľa slúži k prehľadnému zobrazeniu programu dňa. Umožňuje okamžitý prehľad o plánovaných činnostiach. Mesačná plánovacia tabuľa je rozdelená na 35 okien s popisom názvov dní a priestorom na poznámky. Do každého dňa je možné zapisovať dôležité úlohy a odkazy. Oba typy tabúľ majú rám z eloxovaného hliníka, plastové rohy a odkladaciu lištu na fixky. Ich štandardný rozmery je 70 x 100 cm. Výrobca VMS VISION, s.r.o. ponúka i výrobu plánovacích tabúľ na mieru. Pripraví pre vás ročné, štvrťročné alebo dochádzkové tabule do maximálnych rozmerov 200 x 120 cm.

Rozvrhové tabule, ktoré sa v tejto podobe tešia veľkej priazni už od roku 1997, sú určené pre základné i stredné školy. Umožňujú zostaviť a prehľadne zobraziť týždenný rozvrh hodín. V ľavom stĺpci sú na bielej magnetickej páske vyznačené jednotlivé triedy. K rozlíšeniu jednotlivých tried a vyučujúcich slúžia farebné magnetické štvorčeky s popisom. Tabule sa vyrábajú v dvoch veľkostných prevedeniach: tabuľa pre 26 tried (70 x 100 cm) a tabuľa pre 40 tried (135 x 100 cm). Oba typy tabúľ majú rám z eloxovaného hliníka a plastové rohy. Pre klientov, ktorí túžia po nadštandardom prevedení, je výrobca schopný tabuľu vyrobiť v uzamykateľnej variácií ako vitrínu.

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu