Maquita – Educational Materials Distribution ponúka bohatý sortiment molitanových elementov a suchých guličkových bazénov pre detské kútiky a materské školy.  Neustále sa snaží inovovať svoj výrobný program. Populárne molitanové stavebnice  Mega tvary a Mini tvary boli v roku 2006 vyvinuté pre deti predškolského veku a ich úlohou je evokovať pohyb a cvičenie ako súčasť hry a tvorivosti.

Molitanové dielce oboch molitanových programov sú potiahnuté farebnou koženkou. Pevnosť molitanu je u jednotlivých výrobkov volená s ohľadom na účel použitia a vekovú kategóriu detí, pre ktoré sú jednotlivé stavebnicové elementy určené. Koženka, ktorou sú Mega a Mini tvary potiahnuté, je umývateľná,  má jednoduchú údržbu čistoty a preto sú zvlášť vhodné pre deti alergické na prach.

Šírka všetkých stavebných prvkov molitanovej stavebnice Mega tvary je 30 cm, je určená do rehabilitačných zostáv a zároveň slúži aj na cvičenie. Zostava obsahuje Mega tvary obsahuje 19 dielov: 2 x hranol, 4 x kocka, 2 x trojuholník, 2 x polvalec vežký, 1 x polvalec stredný, 2 x polvalec malý, 2 x valček , 2 x valec, 2 x hranol.

Šírka všetkých stavebných prvkov molitanovej stavebnice Mini tvary je 20 cm, je určená do rehabilitačných zostáv a zároveň slúži aj na cvičenie. Zostava obsahuje Mini tvary obsahuje 23 dielov: 2 x hranol, 2 x hranol, 6 x kocka, 2 x schodík, 2 x polvalec, 2 x polvalec, 2 x trojuholník, 1 x kocka, 2 x valec, 2 x mostík.

V našej galérii nájdete inšpiráciu, ako molitanové zostavy Mega tvary a Mini tvary usporiadať.

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu