Novinkou na stránke http://www.predskolak.eu/ je nová séria nábytku pre materské školy či iné výchovné prevádzky. Ide o nábytkový program MIKI ROLL, ktorý definuje nový smer v zariaďovaní predškolských zariadení.

Korpusy jednotlivých elementov sa vyrábajú v laminovanom prevedení v dekore javor. Čelá zásuviek, respektíve dvierok, sú vyrobené v laminovanom prevedení LTD. Táto skratka označuje laminované drevotrieskové dosky, ktoré vznikajú vrstvením melamínovej živice a dekoračného papiera. Farebné prevedenie dvierok a čiel zásuviek je netradične pastelové: svetložltá, oranžová, svetlomodrá, ružová a svetlozelená.

Manipuláciu s nábytkom uľahčujú robustné kolieska s brzdou, ktoré sú súčasťou všetkých skriniek. Na požiadanie zákazníka sú skrinky samozrejme dostupné aj na nožičkách. Na všetkých skrinkových elementoch sú použité pánty s praktickým otváraním do 180-stupňového uhla.

Komplexný program MIKI ROLL je svojím nadčasovým prevedením určený hlavne do priestoru, kde sa dá využiť na vytvorenie rôznych hracích ostrovčekov pre deti. Fantázii sa pri vytváraní účelových nábytkových kombinácií medze nekladú. Program ponúka aj nábytok vhodný k tematickým hrám – divadlo, kadernícky salón a kuchynský pult. S nábytkom MIKI ROLL máte zaručené, že interiér vašej škôlky bude atraktívny a flexibilný.


Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu