Je nutné si uvedomiť, že dieťa strávi na jednom mieste väčšinu svojho dňa, preto by sa pri výbere lavíc a stoličiek malo prihliadať na ich komfort. Dieťa, ktorá sa cíti nepohodlne, sa nemôže koncentrovať na výklad látky. Stoličky by mali byť pevné a tiché pri pohybe. Tichú prevádzku zaručujú gumené štuple pripevnené na každej nohe stoličky. Lavice musia byť funkčné a praktické, mali by tvoriť rovnováhu medzi pracovným a úschovným priestorom. Dbajte na to, aby bol pracovný priestor dosť veľký na to, aby si na ňom našla miesto kniha, otvorený zošit formátu A, písacie pomôcky a súčasne aj opretý lakeť žiaka.

V súčasnosti nemajú školské zariadenia financie na to, aby ich opakovane investovali stále do tých istých produktov. Cieľom je vybrať taký nábytok, na ktorom niekoľkoročné využívanie nezanechá badateľné stopy. Najvhodnejšou materiálovou voľbou je preto kombinácia kvalitného laminovaného dreva a kovových konštrukcií.

Osvedčeným dodávateľom certifikovaného nábytku pre základné školy je česká firma DINA. Nábytkové sady STANDARD, EXPERT a ECONOMIC sú už niekoľko rokov obľúbeným artiklom na trhu. Lavice a stoličky DINA sú nastaviteľné. Lavice majú oblé rohy a košíky na uskladnenie študijných materiálov. Stoličky majú dobrú stabilitu a odolnosť, ktorú zabezpečuje vysoko rezistentný HPL laminát.

Na www.zakladnaskola.eu nájdete okrem dvojmiestnych aj jednomiestne lavice. Takisto tu nájdete aj pevné lavice a stoličky alebo stoličky v S-forme, jedálenské a univerzálne stoličky. Pre pracovný priestor učiteľov sú v ponuke katedry a čalúnené stoličky. Firma DINA sa zaoberá aj vybavením školských šatní – skríň, lavičiek a vešiakov v špičkovej kvalite.

V poslednom čase sa takmer každá základná škola začala vybavovať aj technologicky. V snahe držať krok s týmto trendom sme do našej ponuky zaradili aj individuálne stojace počítačové stoly a katedry v rôznych variáciách a projektorové vozíky.

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu