Zariadenie detského ihriska sa definuje ako zariadenie a konštrukcia vrátene dielcov a konštrukčných prvkov, s ktorým, v ktorom alebo na ktorom sa dieťa môže hrať vnútri alebo vonku, samostatne alebo v skupine, podľa svojich vlastných pravidiel alebo podľa vlastných motivácií pri hre, ktoré sa môžu kedykoľvek meniť.

Všeobecné informácie

Pri výrobe detských ihrísk používame prednostne drevo. Každý kus dreva je jedinečný, má hrče, pukliny. Jeho prirodzenou vlastnosťou je, že pracuje v závislosti od klimatických podmienok. Kovové súčasti sú povrchovo upravované. Certifikované šmýkačky sú zo sklolaminátu. Na veľké plochy využívame vodeodolnú protišmykovú preglejku. Súčasťou niektorých prvkov sú aj kvalitné PAD laná.

Firma Maquita, s.r.o. zabezpečuje kompletnú dodávku a montáž prvkov detského ihriska. Montáž sa neúčtuje a vykonajú ju naši odborní pracovníci. Ich úlohou je urobiť všetky prípravné práce a následnú betonáž.

Bezpečnosť detí je prvoradá, preto sú všetky nami vyrobené produkty certifikované. Bezpečnostné požiadavky stanovujú európske normy EN 1176 a EN 1177. Všetky preliezačky, ktoré sú vo výške 100 cm a viac, musia byť vybavené podkladom, ktorý tlmí náraz. Druh a hrúbka tlmiaceho materiálu je presne stanovená normou EN 1177 a závisí od výšky pádu z hracieho zariadenia. Preliezačky montované našou firmou majú maximálnu výšku pádu 90 cm, takže ako podklad je postačujúci trávnatý porast.

Kompletnú ponuku detských ihrísk nájdete tu. 

Návod na obsluhu a údržbu nájdete tu.

Upozornenie

V rámci kontinuálneho vylepšovania výrobkov v súlade s požiadavkami trhu a platnými normami EN-1176 a EN-1177, výrobca Maquita – Educational Materials Distribution si vyhradzuje právo na zavádzanie konštrukčných zmien ponúkaných produktov v ktoromkoľvek čase, ak tieto zmeny nemenia všeobecný charakter produktu. Jedine správna odborná montáž prvkov detského ihriska garantuje spokojnosť s používaním daných výrobkov.

Vzhľadom na obmedzenia vyplývajúce z technických možností vizuálneho multimediálneho zobrazenia, farby uvedené v katalógu a na internetovej stránke www.detskeihrisko.eu, sa môžu odlišovať od skutočného farebného prevedenia prvkov detského ihriska. Uvedené rozmery môžu podliehať malým zmenám. Všetky uvedené rozmery sú vonkajšie rozmery.

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu