Nabytková sady STANDARD, EXPERT a ECONOMIC sú veľmi obľúbeným artiklom už od roku 2007, kedy sa uskutočnila ich prvá úspešná dodávka pre Maquita, s.r.o. Tieto kvalitné zostavy žiackych lavíc, stoličiek, učiteľských katedier a stoličiek vyrába česká firma DINA. Všetky tri typy lavíc a stoličiek sú nastaviteľné.

Lavice Standard a Expert sa výškovo prispôsobujú pomocou zatlačenia čapu. Lavice Economic sa výškovo prispôsobujú zmenou počtu kovových krúžkov.

Všetky lavice majú hliníkové koše na uschovávanie všetkého potrebného a takisto aj háčiky na zavesenie školských aktoviek či vreciek na výtvarnú výchovu. Sedáky a operadlá sú vyrobené z takmer nezničiteľného a nepoškriabateľného HPL laminátu. Na každej stoličke sú gumené návleky, vďaka ktorým stoličky nehrmocú a neničia podlahovú krytinu.


On-line objednávka školskej nábytkovej sady Ekonomic pre jednu triedu (zaoblené rohy a povrch CPL zdarma) na www.zakladnaskola.eu:

On-line objednávka školskej nábytkovej sady Expert pre jednu triedu (zaoblené rohy a povrch CPL zdarma) na www.zakladnaskola.eu:

On-line objednávka školskej nábytkovej sady Standart pre jednu triedu (zaoblené rohy a povrch CPL zdarma) na www.zakladnaskola.eu:

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu