Spoločnosť Maquita, s.r.o. výhradne zastupuje českú firmu TVAR v.d. Klatovy, ktorá pôsobí na trhu už od polovice minulého storočia. V posledných rokoch sa koncentruje najmä na vybavenie materských škôl.

Nábytkový program MIKI ponúka základné prvky pre zariadenie predškolského zariadenia. Korpusy jednotlivých elementov sa vyrábajú z drevotriesky v dezéne buk. Hrúbka dosiek je 18 mm, majú ABS hranu. Čelá jednotlivých skriniek a zásuviek sú dyhované vo farbách podľa vzorkovnice: prírodná, modrá, červená, zelená a žltá. Všetky dyhované aj masívne časti nábytku sú povrchovo upravené polomatným polyuretánovým lakom.

Pre tých zákazníkov, ktorí dávajú prednosť hotovým zostavám pred vytváraním si vlastných, je vhodný nábytkový program MIKI PLUS. Zostavy MIKI PLUS sú zostavené zo skriniek, vložených bokov a voľných políc, ktoré sú navzájom spojené nábytkovým kovaním pomocou predvŕtaných otvorov. Tieto zostavy obsahujú množstvo zaujímavých dekoratívnych prvkov, ktoré ozvláštnia každý interiér, napr. závesy a pestré striešky.

Nábytkový program MIKI ART vhodne dopĺňa zostavy MIKI a MIKI PLUS. Vďaka skutočnosti, že elementy všetkých programov sú takmer identické, nie je problémom kombinovať ich v jednom interiéri. Prednosťou systému MIKI ART je jeho farebnosť a variabilita. Korpusy sú vyrobené z bukovej drevotriesky. Pestrofarebné zásuvky sú z kvalitného a odolného plastu. Dodávajú sa vo farbách transparentná, modrá, červená, zelená a žltá.

Ponuku nábytkových zostáv uzatvára program MIKI TOP, ktorej prvky môžu stáť individuálne alebo skupinovo. Farebnosť jednotlivých elementov je dosiahnutá morením masívnych ozdobných hranolov, ktoré sú umiestnené po stranách skriniek. Hranoly súčasne slúžia i ako nosné časti pri spájaní skriniek do zostáv. Čelá zásuviek, dvierka i úchytky sú dostupné len v prírodnom prevedení.

Samozrejmosťou je, že všetky produkty sú dokonale remeselne spracované zo zdravotne vyhovujúcich materiálov. Výrobky spĺňajú súčasné európske normy, ktoré sú potrebné k výrobe takéhoto špeciálneho druhu nábytku. Bezpečnosť nábytku je pravidelne testovaná.

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu