Atraktivita, funkčnosť, bezpečnosť i cenová dostupnosť sa snúbia v molitanovom sedacom nábytku pre materské školy, materské centrá alebo detské izby. Je ideálnou súčasťou oddychovej zóny. Je však vhodný aj ako inventár pri detských námetových hrách.

Malé kreslá, gauče, lavičky, taburetky a stolíky nezaberú veľa miesta, zato perfektne poslúžia na oddych i hru.  Veselé poťahy v troch farbách – červenej, zelenej a modrej – majú detský motív, ktorý poteší oko nejedného dieťaťa. Tieto farby sú citlivo vybrané tak, aby sa hodili do každého interiéru. Na www.predskolak.eu nájdete dve molitanové nábytkové rady. Prvá sa nazýva MAXI a skladá sa z týchto produktov: pohovka, kreslo, stolček a zostava zložená z týchto prvkov. Druhá rada sa nazýva FanySic a skladá sa z nasledovných produktov: kreslo, jednoduchá pohovka v dvoch dĺžkach, rohová pohovka a taburetka. Samostatnú kategóriu tvorí zostava Aldo, ktorá obsahuje dve kresielka a stolček, ktoré sa dajú do seba zložiť, aby šetrili priestor.

Jednotlivé prvky sú vyrobené z relatívne mäkkej peny, ktorá poskytuje pohodlné sedenie, no ľahko sa nevysedí. Penový materiál zaručuje, že vaše deti sa na nábytku nezrania. Všetky prvky sú veľkostne vhodné pre deti predškolského veku.

Naše online obchody

zakladnaskola.eu

Predskolák.sk

Predskolák.eu